Matura już za kilka miesięcy!  To mało, jeśli porównasz je z 11 latami nauki np.: angielskiego, ale całkiem sporo jeśli chcesz „ogarnąć” wszystko, co do tej pory udało Ci się nauczyć. Matura podstawowa z języka obcego dla wszystkich jest obowiązkowa, więc nawet ci, którzy języki obce traktują jak dopust boży, będą się musieli przemóc… Służymy pomocą 🙂

Nasza oferta jest przygotowana dla trzech różnych grup:

  1. SPEAKING ONLY– 25 spotkań po 60 minut (raz w tygodniu), mających na celu przygotowanie do matury ustnej, dla tych którzy uważają, że mają wystarczająco dużo testów, powtórek gramatyki i słownictwa, ćwiczenia umiejętności słuchania, czytania i pisania w szkole, a potrzebują jedynie nabyć więcej pewności siebie w mówieniu.
  2. TESTS ONLY– 50 lekcji, czyli 25 spotkań po 90 minut (raz w tygodniu), mających na celu robienie różnorodnych zadań egzaminacyjnych z gramatyki, słownictwa oraz sprawdzające umiejętności słuchania, czytania, pisania i mówienia. Tłumaczenie np.: struktur gramatycznych następuje jedynie gdy okazuje się, że zadanie jest zbyt trudne i odsłoniło ewidentne braki. Zakładamy, że uczniowie mają wiedzę ze szkoły, tutaj ją tylko ćwiczymy.
  3. FULL MATURA EXAM COURSE– 100 lekcji, czyli dwa razy w tygodniu po 90 minut. Na tych zajęciach tłumaczymy, utrwalamy i ćwiczymy struktury gramatyczne, rozszerzamy słownictwo i ćwiczymy umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia. Kurs realizowany jest na poziomach podstawowym i rozszerzonym.

Zapisy do grup maturalnych odbywają się po uprzednim teście pisemnym i ustnym.

ZAPRASZAMY! 😀