ostatni tydzień promocji!!!

UWAGA! OSTATNI TYDZIEŃ PROMOCJI!!!
Jeśli zdecydujecie się na naukę angielskiego i niemieckiego w naszej Szkółce do 29.06, możecie zyskać nawet 350,00zł rabatu za roczny kurs‼️ Co jeszcze zyskujecie?
Gwarantujemy świetną atmosferę pracy, w małych maksymalnie 8-osobowych grupach, utworzonych na podstawie poziomu kursantów, a nie tylko ich wieku.
Uważamy, że nauka w ogóle, a nauka języków w szczególności, powinna być zabawą, przygodą, odkrywaniem, na każdym poziomie i w każdym wieku, dlatego nie tylko piszemy testy, ćwiczymy czytanie czy pisanie, ale również gramy, robimy projekty, urządzamy anglojęzyczne święta, oglądamy filmy, śpiewamy piosenki, tańczymy i generalnie cieszymy się angielskim czy niemieckim!
Ćwiczymy mówienie i słuchanie, czyli komunikację od pierwszych zajęć, począwszy od 4-latków, a skończywszy na grupach dorosłych.
Proponujemy zajęcia hybrydowe- jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz dotrzeć na zajęcia, połącz się z nami on-line i pracuj normalnie ze swoją grupą, nie trać żadnej lekcji!
Starannie dobieramy podręczniki i materiały na których pracują nasi kursanci-chaotyczne kserówki, co tydzień na inny temat, to nie nasz styl! Nauczanie musi być spójne i przemyślane, jeśli chcemy osiągać postęp.
Zatrudniamy dojrzałych, wykształconych lektorów, którzy świadomie pokierują rozwojem kursantów, a nie tylko odrobią z nimi pracę domową ( choć z tym też mogą pomóc) BY THE WAY- nasi kursanci rzadko miewają problemy z samodzielną pracą w szkole publicznej!
Działamy w Zawierciu już od 10 lat, zaufanie naszych klientów ( a niektórzy są z nami od samego początku) najlepiej świadczy o poziomie i atmosferze w naszej Szkółce! Dołączcie do nas! ZAPRASZAMY‼️
Zajrzyjcie do cennika na naszej stronie https://szkolka-jezykowa.pl/cennik/